Scroll to top
sk

Joga pre deti

Detská joga je dokonalý cvičebný systém pre deti, prináša deťom radosť, zdravšie telo, pokojnejšiu myseľ a harmóniu. Detská joga je hlavne o podpore radosti z pohybu, tvorivosti, rešpektovaní jedinečnosti dieťaťa a nesúťažení.
Cestujeme so zvieratkami po svete, letíme do vesmíru, kŕmime domáce zvieratká na Slovensku, ovoniavame kvietky v záhrade, beháme po lúke a oddychujeme pod stromami… Cieľom cvičenia detí vo veku 3-12 rokov je z hľadiska emočného vývoja rozvinúť socializáciu v rodine a následne v materskej škole a záujmových krúžkoch. Hra je v tomto veku najprirodzenejšou a najčastejšou činnosťou detí nakoľko prináša uvoľnenie.
Na cvičení sa pracuje s prirodzenou energiou detí a zaraďujú sa cviky formou hry pričom sa kladie dôraz na individualitu a začlenenie sa do kolektívu imitáciou zvieratiek a práci s fantáziou.
Svojim herným pojatím prispievame na cvičeniach sa sociálne rozvíjať, osvojiť si správne motorické návyky, pracovať s kreativitou a mnohé iné.

Ponúkame možnosť pravidelných cvičení v skupinkách 6 – 10 detí, ktoré pomáhajú zvládať koordináciu tela a mysle, pomáhajú zvládať hyperaktivitu a rôzne problémy.
Sme odbornou pomocou predovšetkým pre dieťa ale aj pre rodiča.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.